Zamówienie soczewek kontaktowych przez Internet

%s – nr 1 w sprzedaży soczewek kontaktowych przez Internet
Potrzebujesz pomocy?

Historia noszesoczewki.pl

Firma noszesoczewki.pl powstała w roku 2005. Jej założycielem jest optyk Rolf Hogenmüller i uznawani francuscy profesjonaliści z dziedziny sprzedaży internetowej.

2005 : Założycielami firmy Central Optics byli Orianne Garcia Alexandre Roos i Christophe Schaming, założycielami firmy Lokace, Caramail i Winamax, oraz optyk Rolf Hogenmüller.

2005-2009 : Od swego założenia siedziba firmy znajduje się w Niemczech, ale pole działania rozszerzyła na całą Europę. Teraz działa w więcej niż 10 krajach.

2011 : Firma noszesoczewki.pl połączyła swoje siły z Marcem Simoncinim i stworzyła francuską grupę Sensee, która specjalizuje się w produktach optycznych. Grupa oferuje soczewki kontaktowe, środki pielęgnacyjne do soczewek, okulary słoneczne i korekcyjne.

Firma lentillemoinscheres jest dziś numerem jeden na rynku internetowym w dziedzinie soczewek kontaktowych.

Firma lentillemoinscheres to dziewięcioletnie doświadczenie z profesjonalnym serwisem, jak również 27 państw, do których dostarczamy produkty, 164 rodzajów soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji, 50 milionów sprzedanych soczewek...


Kulisy

  • Bezpieczne płatności

  • szybka dostawa

  • satysfakcja albo zwrot pieniędzy

  • gwarancja zwrotu pieniędzy

  • Gwarancja niskich cen

  nasi partnerzy

  Bezpieczne płatności

   
   

  Kup soczewki kontaktowe taniej przez Internet:
  https://%s ma w ofercie soczewki kontaktowe najważniejszych producentów: SofLens®, PureVision®, Biomedics®, FreshLook®, Acuvue®, Biofinity®, Focus®, Air Optix®, Proclear®, a także płyny do pielęgnacji soczewek twardych i miękkich: ReNu®, OPTI Free®, Complete®, Biotrue®, Concerto®, EasySept®, AOSEPT®, OxySept®, Boston®. Niezależnie od tego, czy cierpisz na krótkowzroczność, nadwzroczność czy astygmatyzm na stronie znajdziesz %s soczewki zgodne z otrzymaną receptą. Stronę %s prowadzą optycy, którzy zapewniają taką samą jakość obsługi jak w sklepie stacjonarnym. Ogromną zaletą są natomiast faktyczne oszczędności. Wszystkie soczewki kontaktowe i płyny do pielęgnacji oferowane na stronie sklepu pochodzą wyłącznie z laboratoriów firm: Bausch & Lomb©, CooperVision©, Johnson & Johnson©, AMO©, Menicon©, Ophtalmic©, Horus Pharma©, Avizor© oraz Densmore©.