Zamówienie soczewek kontaktowych przez Internet

noszesoczewki.pl - soczewki kontaktowe przez internet
Potrzebują Państwo pomocy?

Historia noszesoczewki.pl

Firma noszesoczewki.pl powstała w roku 2005. Jej założycielem jest optyk Rolf Hogenmüller i uznawani francuscy profesjonaliści z dziedziny sprzedaży internetowej.

2005 : Założycielami firmy Central Optics byli Orianne Garcia Alexandre Roos i Christophe Schaming, założycielami firmy Lokace, Caramail i Winamax, oraz optyk Rolf Hogenmüller.

2005-2009 : Od swego założenia siedziba firmy znajduje się w Niemczech, ale pole działania rozszerzyła na całą Europę. Teraz działa w więcej niż 10 krajach.

2011 : Firma noszesoczewki.pl połączyła swoje siły z Marcem Simoncinim i stworzyła francuską grupę Sensee, która specjalizuje się w produktach optycznych. Grupa oferuje soczewki kontaktowe, środki pielęgnacyjne do soczewek, okulary słoneczne i korekcyjne.

Firma lentillemoinscheres jest dziś numerem jeden na rynku internetowym w dziedzinie soczewek kontaktowych.

Firma lentillemoinscheres to dziewięcioletnie doświadczenie z profesjonalnym serwisem, jak również 27 państw, do których dostarczamy produkty, 164 rodzajów soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji, 50 milionów sprzedanych soczewek...


Kulisy

  • Bezpieczna płatność

  • Szybkie doręczenie

  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

  • Gwarancja oryginalności

  • Gwarancja niskich cen

  Kupujcie Państwo swoje soczewki kontaktowe online:
  https://www.noszesoczewki.pl oferuje Państwu najbardziej znane marki soczewek kontaktowych jak SofLens®, PureVision®, Biomedics®, FreshLook®, Acuvue®, Biofinity®, Focus®, Air Optix®, Frequency®, Proclear®, Surevue®, jak również płynów do pielęgnacji miękkich i twardych soczewek jak ReNu®, OPTI Free®, Complete®, Biotrue®, Concerto®, EasySept®, AOSEPT®, OxySept®, Boston®. Jeśli cierpią Pańswto na krótkowzroczność, dalekowzroczność lub astygmatyzm na stronach www.noszesoczewki.pl znajdą Państwo soczewki, które przepisał Państwu okulista. Strony noszesoczewki.pl są prowadzone przez optyków i oferują soczewki kontaktowe i serwis na takim samym poziomie jak w klasycznych sklepach optycznych, ale za niższe ceny. Wszystkie oferowane przez nas soczewki kontaktowe i płyny do soczewek pochodzą wyłącznie z laboratoriów Bausch & Lomb©, CooperVision©, Johnson & Johnson©, AMO©, Menicon©, Ophtalmic© a Densmore©.